تبلیغات
وبلاگ بزرگ دانلود | ترفند | آموزش | قالب و ... - Windows Mobile 7 با هدف تمرکز بر روی حرکات لمسی (T
Windows Mobile 7 با هدف تمرکز بر روی حرکات لمسی (T
Windows Mobile 7 با هدف تمرکز بر روی حرکات لمسی (Touch) آماده می شود

منبع: WinBeta.Netاکنون مدتها است که غول نرم افزاری مایکروسافت بر روی آماده نمودن ویندوز موبایل 7 کار می کند، سیستم عاملی که همواره پیشرو حرکت های انقلابی در زمینه سیستم عاملهای تلفن همراه هوشمند بوده است.

اخیراً، در اسناد و مدارک اختصاصی که از درون سایت مایکروسافت به بیرون درز پیدا کرده است مشخص شد یکی از مهمترین ویژگی هایی که مایکروسافت سعی می کند تا Windows Mobile 7 را با آن کاملاً سازگار نماید پشتیبانی از دستگاههای بدون دکمه یا همان Touch Pad ها است.

این سند که "بسیار محرمانه" بوده و تنها مختص استفاده اعضاء و برنامه نویسان مایکروسافت است شامل جزئیات بسیاری در رابطه با ویندوز موبایل 7 است از جمله صدها طرح، نوآوری و تغییراتی که در لایه های زیری این سیستم عامل صورت خواهد گرفت. همچنین این سند شامل یک فرهنگ جامع است که 3000 اصطلاح فنی بکار گرفته شده در آنرا به تفصیل شرح می دهد.

سایت InsideMicrosoft از جمله سایتهایی است که توانسته به این اسناد دست پیدا نماید اما تاکنون از در اختیار گذاشتن آن برای عموم خودداری کرده است. با این وجود مدیران این سایت اعلام کرده اند حاضر هستند اطلاعات بیشتری در اختیار نشریات و مجله های خبری معتبر قرار دهند.

گفته می شود این سند در تابستان سال گذشته میلادی توسط مایکروسافت آمده شده است و همچنان که گفته شد پشتیبانی از Touch و حرکت های لمسی انگشتان به عنوان ستون اصلی توسعه ان مد نظر قرار گرفته است.

منبع خبر: WinBeta.Net (نقل از Neowin)
+ نوشته شده در جمعه 21 دی 1386ساعت 01:01 ب.ظ توسط admin ×نظرات( نظر)